Zostań Aniołem

Zostań Aniołem

Szczęść Boże

Z serca zapraszamy Cię do finansowego wsparcia organizacji rekolekcji  STADION MŁODYCH: włącz pełnię wiary, które odbędą się 6 października 2018 r. (sobota) na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja SMS z Nieba prowadzona przez księdza Rafała Jarosiewicza. Spotkanie skierowane jest szczególnie do młodych, ale zaproszony jest każdy, kto chce we wspólnocie żywego Kościoła modlić się i wielbić Boga. W planie Msza Święta, Adoracja, inspirujące konferencje ciekawych mówców, koncerty, i niespodzianki dla uczestników.

 

DLACZEGO POTRZEBUJEMY POMOCY

Koszt zakupu jednej wejściówki dla uczestnika to symboliczne 12 zł. Jest tak niski, bo zależało nam, żeby dla młodych, jeszcze samodzielnie niezarabiających ludzi zakup biletu nie był przeszkodą w uczestnictwie w wydarzeniu.

Ponadto jeśli wypełnimy stadion po brzegi i sprzedamy wszystkie 68 tysięcy wejściówek, to nie pokryjemy wszystkich kosztów wynajęcia stadionu i organizacji całego spotkania tj. sceny, świateł, nagłośnienia, promocji wydarzenia, opłacenia służb, których obecność jest konieczna w czasie organizacji wydarzenia. Chcąc znaleźć fundusze na brakującą część opłat złożyliśmy w wakacje wniosek o dofinansowanie imprezy. Niestety kilka dni temu dostaliśmy decyzję odmowną i nie przyznano nam tych funduszy.

 

PO CO ROBIMY TO SPOTKANIE

Młodzi ludzie zadają sobie pytania, o sens życia, o ich miejsce w świecie, szukają wzorców. Dlatego pragniemy im przedstawić najlepszy z możliwych wzorów do naśladowania - Jezusa Chrystusa! To największe spotkanie ewangelizacyjne w Polsce w 2018 roku, dla młodych ludzi!

 

KTO MOŻE ZOSTAĆ DARCZYŃCĄ?

Każdy komu zależy na odbudowaniu, wzmocnieniu i utrwaleniu w młodych ludziach, stojących u progu dojrzałości wartości chrześcijańskich i przesłania jakim kierował się Jezus.

Wszyscy, którzy przyjęli do serca słowa Jana Pawła II, że to młodzież jest przyszłością świata, są zaproszeni do wsparcia finansowego tych szczególnych rekolekcji dla młodzieży. Jeśli zatem czujesz w sercu, że to zaproszenie jest dla Ciebie przekaż dowolną składkę. Dokładnie tyle ile uznasz w sercu ❤️

Please publish modules in offcanvas position.